Blog

Ekspresowy Nowy Styl

Nasi klienci często pytają, czy czas realizacji zamówienia może być krótszy. Dotychczas nie było to możliwe z przyczyn technicznych. Jednak po wielu latach współpracy z firmą Nowy Styl i wykorzystaniu nowych technologii produkcyjnych mogliśmy wyjść naprzeciw potrzebom naszych użytkowników, dlatego wprowadziliśmy ofertę ekspresowej wysyłki. Teraz zamówione krzesła mogą zostać wyprodukowane dla Ciebie w ciągu 48 godzin!

Czytaj więcej

Poczekalnia modułowa do firmy od Profim

Jeśli chcemy dbać o komfort klienta, nie wystarczy, że usługi które oferujemy są na wysokim poziomie. Troska o konsumenta powinna zaczynać się od momentu przekroczenia drzwi do naszego lokalu. Dlatego nawet miejsce, gdzie klient czeka na skorzystanie z usług, powinno pokazywać, że dbamy o niego już od pierwszych chwil.

Czytaj więcej

5 sposobów na przytulny wystrój według Nowego Stylu

Obecnie powszechna jest moda na tworzenie przytulnych wnętrz inspirowanych domowym klimatem. Jeśli posiadasz kawiarnie, warto zainteresować się tym trendem. Umili on odwiedzającym zimowe wieczory oraz sprawi, że będą chętniej wracać do Twojego lokalu na kubek gorącej kawy. Kluczem do stworzenia takiego otoczenia jest dobór odpowiedniego wyposażenia. Oto 5 wskazówek, które pomogą ci to osiągnąć.

Czytaj więcej

Wygoda ponad efekciarstwo

Wyglądający jak siedzisko ze statku kosmicznego, święcący po oczach jaskrawymi kolorami. O czym mowa? O ideale fotela, który przed swoimi oczami ma gracz, gdy zapytasz go o wymarzone krzesło obrotowe. Niestety to, co wydaje się idealne dla oka niekoniecznie musi być dobre dla naszego zdrowia.

Czytaj więcej