O nas

Mojekrzesla.pl

Jesteśmy grupą ekspertów, którzy stawiają na jakość wykonania i wygodę użytkowników. Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybieramy odpowiednie rozwiązania pod indywidualne potrzeby naszych klientów. Dodatkowo oferujemy darmowe konsultacje z działem architektury, który potrafi dobrać najlepsze stylizacje do każdej przestrzeni.

Profil

Sklep internetowy działający na rynku sprzedaży detalicznej i hurtowej mebli biurowych od 2010 roku. Naszą wiedzę na temat krzeseł czerpiemy z doświadczenia firmy WES expert, która od ponad 15 lat projektuje oraz wyposaża wnętrza biurowe i socjalne dla wielu firm.

Misja

Chcemy dostarczać krzesła stworzone pod potrzeby pracowników. Produkty, które wspierają zdrowie użytkowników i przyczyniają się do jego polepszenia. Razem z naszymi ekspertami chcemy uświadamiać ludzi, jak bardzo ważny jest dobór odpowiedniego siedziska

Wyróżnienia

Od 31 stycznia 2017 r. WES, właściciel marki mojekrzesla.pl, należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Właśnie tego dnia wręczano Gazele Biznesu – prestiżowe wyróżnienie dziennika Puls Biznesu. Gazele Biznesu przyznawane są od 2000 r., a w ekskluzywnym gronie nagrodzonych znajdują się przedsiębiorstwa, które najlepiej radzą sobie na rynku i są w stanie rywalizować o klienta ze znacznie większymi konkurentami. Przyznanie nagrody poprzedzone jest trzyletnim badaniem, dlatego Gazela jest wyróżnieniem, które świadczy jednoznacznie o jakości.

Ludzie

Eksperci mojekrzesla.pl wspierają klientów w wyborze najlepszego rozwiązania, tak aby spełnić potrzeby ergonomiczne i wizualne. Nasz wykwalifikowany zespół pracowników pomoże na każdym etapie zakupowym.