Strefa dla Architekta

Idea

Kilkunastoletnia działalność sklepu to dla nas ciągły rozwój. Pewnego dnia pojawił się pomysł założenia showroomu. Dlaczego? Za pomocą zaaranżowanych aplikacji, chcemy ułatwić Wam wyobrażenie sobie tworzonej przestrzeni. Wierzymy, że osobiste zetknięcie się z kolorami, fakturami i kształtami mebli przyczynia się do powstania nowatorskich projektów.

Zadanie

Wiemy, jak istotny jest wybór właściwego wyposażenia, które wzbogaci przestrzeń odpowiadającą na potrzeby konkretnego użytkownika. Aby ona mogła powstać, muszą zostać zastosowane produkty, które będą wspierać zdrowie i przyczyniać się do dobrego samopoczucia.

Realizacja

Narzędziem, które będzie wspierać powstawanie wyjątkowych przestrzeni jest showroom. To w nim chcemy się z Wami spotykać, rozmawiać, inspirować i rozwiązywać wnętrzarskie problemy. W showroomie znajdziecie propozycje wyłącznie polskich i europejskich producentów.

Do zobaczenia

Zapraszamy do nas wszystkich, a w szczególności Architektów. Jesteśmy przekonani, że nasze wspólne doświadczenie przyczyni się do powstania wyjątkowych wnętrz. Jesteśmy przekonani, że razem jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem i zrealizować nawet najbardziej odważny pomysł. Ponadto, w showroomie została przygotowana dla Was przestrzeń do projektowania. Nie czekaj i umów się na spotkanie!