4 krzesła konferencyjne na które warto zwrócić uwagę

Krzesła konferencyjne wraz z wyposażeniem powinny być skompletowane w taki sposób, aby zapewniały wygodę i swobodę ruchu każdemu uczestnikowi spotkania, szkolenia czy wykładu. Nowoczesne krzesła, które znajdują się naszej propozycji są zaprojektowane i stworzone z uwzględnieniem wszystkich zasad ergonomii. Szczegółowo skonstruowane z użyciem wyselekcjonowanych materiałów wysokiej jakości, dzięki temu nasze krzesła nie tylko dają wyjątkowy komfort, ale również są wytrzymałe podczas użytkowania.  

Modele, które znajdują się w kategorii krzeseł konferencyjnych wyróżniają się również designem i estetyka wykonania. Różnorodność w kształtach i kolorystyce pozwala na urządzenie biura według zaplanowanej koncepcji, bez jakichkolwiek ograniczeń.  

2ME 

Projektantem kolekcji 2ME jest Martin Ballendata, stworzył linie krzeseł konferencyjnych inspirując się ergonomią i wygodą. Stacjonarne krzesła 2ME są doskonałym przykładem połączenia najwyższej klasy designu i funkcjonalności. Każde z krzeseł posiada specjalnie zaprojektowane kuliste uchwyty mocujące, które amortyzują ruch oparcia. Model występuje również w wersji na płozie. Delikatna, elastyczna płoza podnosi komfort użytkowania. Krzesła 2ME świetnie wpasowują się w przestrzenie biurowe, salach wykładowych i konferencyjnych. Dzięki dostępnej dużej różnorodności materiałów oraz kolorów sprosta każdej aranżacji.  

Zen  

To kolejny model krzesła konferencyjnego, o którym warto wspomnieć. Zaprojektowany z myślą o harmonii. Lekka rama koresponduje z elementami tapicerowanymi – miękkim siedziskiem oraz oparciem. Atrakcyjnym elementem są drewnienie podłokietniki. Całokształt tworzy niebanalny efekt dla przestrzeni biurowej. Zen to stylowe krzesło do poczekali, biura i przestrzeni publicznych, z tapicerowanym siedziskiem i oparciem. Całość osadzona na eleganckich metalowych nogach. Posiada możliwość sztaplowania, dzięki czemu ułatwia gospodarowanie przestrzenią.  

Mojito 

Ciekawa sylwetka, zaprojektowana przez Armina Sandera ze studia ITO Design, to śmiała odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających. Stworzone z myślą o dynamicznych pracownikach, którzy odważnie kreślą wizje rozwoju i sukcesu. Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie do potrzeb nowoczesnego biura. Krzesła do sali konferencyjnej muszą być nie tylko komfortowe i eleganckie, ale również funkcjonalne. Właśnie tym wszystkim aspektom sprosta krzesło Mojito. Wpasowuje się idealnie do nowoczesnego biura – wyrafinowane materiały oraz przyciągający kształt nadaje niesamowity efekt.  

Belite 

Wyróżniające się kształtem i śmiałym designem, model zaprojektowany z precyzją przez Oscara Buffona. Belite to również niestandardowy dobór materiałów najwyższej jakości. Dzięki owalnym kształtom i lekiem wyglądzie idealnie wpasowuje się w przestrzeń biurową. Posiada wyprofilowane ergonomicznie siedzisko i oparcie, które zapewnia komfort nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.   

  

Jeśli poszukujesz wysokie jakości krzeseł, które dopełnią projekt Twojej sali konferencyjnej – sprawdź naszą ofertę lub skontaktuj się z naszymi ekspertami. 

Przeczytaj również o:

Udostępnij:

Komentarze

Dodaj komentarz