Porady

Projektowanie Sali konferencyjnej

Sala konferencyjna jest centrum każdej firmy, ponieważ jest jednym z ważniejszych miejsc reprezentatywnych w całej siedzibie. To właśnie tu przyjmuje się klientów, kontrahentów, organizuje różnego typu spotkania zaczynając od szkoleń, spotkań biznesowych, skończywszy na ważnych naradach. 

Czytaj więcej

Rodzaje sal konferencyjnych

W zależności od wyposażenia Sali konferencyjne oraz jej przeznaczenia i funkcjonalności możemy wyodrębnić kilka jej rodzajów. Jedną z ważniejszych zasad, którą powinniśmy się kierować jest uwzględnienie liczby osób, która ma się znaleźć w pomieszczeniu.

Czytaj więcej

5 zasad ergonomii

Spędzając na krześle kilka godzin dziennie należy mieć świadomość, że to jak siedzimy ma duże znaczenie dla naszego zdrowia. By uchronić się od bólu pleców, ramion i szyi, a nawet bólu głowy i problemów ze wzrokiem potrzebne jest nam krzesło, które możemy dostosować do naszego ciała.

Czytaj więcej

Hokery - na co zwrócić uwagę przed zakupem

Coraz większą popularnością cieszą się barki kuchenne. Jest to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić miejsce w pomieszczeniu i daje większą swobodę w aranżacji. Stoliki barowe posiadają różną wysokość oraz grubość blatów. Dlatego dobierając siedzisko do barku trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jego design, ale także na wymiary.  

Czytaj więcej

Biuro dla dużych firm

Odpowiednim rozwiązaniem jest zagospodarowanie dużej powierzchni biurowej typu open space, które połączy ergonomie biura oraz wykorzysta dużą przestrzeń do stworzenia miejsca pracy

Czytaj więcej

Projektant Ray Carter

Poznaj z bliska projektanta Raya Cartera – twórcy funkcjonalnych krzeseł biurowych. Opowiemy o jego inspiracjach, wzornictwie opartym na potrzebach człowieka oraz o procesie tworzenia nowych produktów.

Czytaj więcej