Blog

Aktywne Przestrzenie do Nauki

Projektowanie przestrzeni do aktywnego uczenia się i co ważniejsze, projektowanie z myślą o współczesnych użytkownikach tych przestrzeni, wymaga postawienia kilku ważnych pytań. Oznacza również otwartość na nowe rozwiązania, by móc znaleźć rzeczy, które działają dla większości uczniów w przestrzeni konkretnego środowiska

Czytaj więcej

Jak czyścić i konserwować krzesło biurowe?

Statystyki pokazują, że nawet 38% pracowników biurowych odczuwa ból pleców w danym roku. Korzystając jednak z wysokiej jakości krzesła biurowego, zminimalizujesz obciążenie kręgosłupa, a tym samym ochronisz się przed bólem pleców. Ale jeśli zamierzasz zainwestować w wysokiej jakości krzesło biurowe, musisz je czyścić i konserwować.


Czytaj więcej

5 sposobów na wspieranie nauki w domu

W miarę trwania globalnego kryzysu zdrowotnego instytucje edukacyjne na całym świecie zmieniają sposób nauki. Niektórzy uczniowie wrócili do klasy, ale wielu innych uczy się poprzez zajęcia hybrydowe - bezpośrednie nauczanie połączone z nauką online.

Czytaj więcej

Rodzaje sal konferencyjnych

W zależności od wyposażenia Sali konferencyjne oraz jej przeznaczenia i funkcjonalności możemy wyodrębnić kilka jej rodzajów. Jedną z ważniejszych zasad, którą powinniśmy się kierować jest uwzględnienie liczby osób, która ma się znaleźć w pomieszczeniu.

Czytaj więcej