Wyposażenie, które warto wymienić w szkole podczas ferii

Ławki na korytarz

Korytarze to miejsce, gdzie uczniowie najczęściej spędzają czas pomiędzy lekcjami. Mimo, że przerwa zazwyczaj nie trwa długo, to dzieci w tym czasie np. jedzą drugie śniadanie, odrabiają zadania domowe itp. Chcąc zapewnić uczniom jak najwyższy poziom komfortu, warto zainwestować w większą ilość ławek. Dzięki temu każdy uczeń będzie miał szansę usiąść podczas przerwy. Oto produkty, które idealnie nadadzą się na szkolny korytarz.

Ławka beta 5

Oparcie oraz siedzisko wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiada pięć siedzisk, które charakteryzują się wysoką wytrzymałością dzięki metalowej konstrukcji ram. Dzięki braku tapicerki ławka jest łatwa do utrzymania w czystości. Dużym atutem Beta 5 jest jej atrakcyjna cena. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Ławka ISO-5

Produkt wykonany przez firmę Nowy Styl.  Ławka charakteryzuje się tapicerowanym siedziskiem oraz oparciem wykonanych z miękkiego materiału, dzięki temu zapewniony jest najwyższy poziom komfortu podczas siedzenia. Dodatkowym atutem jest lakierowana, metalowa rama, która sprawia, że produkt jest stabilny oraz elegancki. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Krzesła na stołówkę

Stołówka to miejsce gdzie bardzo ważna jest higiena. Dlatego krzesła w tych przestrzeniach powinny być wykonane z materiałów łatwych do utrzymania w czystości. Oto produkty, które idealnie nadadzą się na szkolną stołówkę.Jeśli chcesz odmienić swoją poczekalnie za niską cenę, proponujemy najpopularniejsze modele ławek oraz krzeseł.

Krzesło Amigo

To produkt charakteryzuje się łatwością w czyszczeniu oraz dużą stabilnością dzięki metalowym elementom. Oparcie oraz siedzisko wykonane są z polipropylenu gwarantującego długotrwałe użytkowanie. Krzesło dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Cafe IV (Cappucino)

Krzesło posiada siedzisko oraz oparcie wykonane z drewna bukowego, które jest łatwe do utrzymania w czystości. Produkt można składować na stosie maksymalnie do czterech sztuk. Cafe IV dodatkowo posiada uchwyt w górnej części oparcia, który ułatwia przenoszenie go w inne miejsce. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Krzesła do sali komputerowej

W salach informatycznych uczniowie spędzają coraz więcej czasu. Nie tylko podczas lekcji, ale także po zajęciach, aby móc wykonać wspólnie z kolegami projekt lub odrobić zadanie domowe. Wraz z wydłużeniem się czasu jaki uczniowie spędzają przed komputerem rośnie zapotrzebowanie na ergonomiczne siedziska, które zapewnią im odpowiedni komfort oraz będą chronić ich zdrowie. Dlatego idealne krzesło powinno posiadać odpowiednie mechanizmy, które pozwolą na dostosowanie produktów do indywidualnych potrzeb uczniów.

TAKTIK MESH

Jest to produkt idealnie nadający się do każdej sali informatycznej. Krzesło to oprócz atrakcyjnej ceny posiada najbardziej nowoczesne mechanizmy regulacji poszczególnych części krzesła np. wysokość siedziska czy kąt pochylania oparcia. Jego dużym atutem jest oparcie wykonane z wysokojakościowej siatki, która dostosowuje się do pleców użytkownika. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

GEM HRU GTP46 

Obrotowe krzesło Gem posiada oryginalne oparcie, które swoim kształtem nawiązuje do kształtu oszlifowanego diamentu. Oprócz oryginalnego kształtu produkt ten zapewnia wysoki komfort podczas jego użytkowania, dzięki możliwości regulowania wysokości siedziska oraz podłokietników. Dużą zaletą krzesła jest zagłówek, który ułatwia utrzymanie prawidłowej sylwetki przed komputerem. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Raya 23S

Wysokiej jakości ergonomiczne krzesło obrotowe. które posiada najnowocześniejsze mechanizmy oraz funkcje, jak np. regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy regulowane podłokietniki. Idealne do szkół o profilu informatycznym, w których uczniowie spędzają większość dnia przed komputerem. Więcej o produkcie znajdziecie tutaj.

Udostępnij:

Komentarze

Dodaj komentarz