Odpowiednie krzesła biurowe

Biuro jest miejscem, w którym spędzamy zazwyczaj 8 godzin. Stanowi również wizytówkę każdej firmy. W związku z tym, tak ważne jest, aby zaprojektowane wnętrze podkreślało zarówno charakter branży przedsiębiorstwa, jak i uwzględniało to co jest najważniejszą zasadą przy tworzeniu stanowiska pracy – ergonomia. 


Jakie meble wybrać do biura? 

Zanim zaczniemy aranżować biuro pod kątem wyposażenia i najmodniejszych trendów warto sobie przypomnieć jakie zasady należy uwzględnić urządzając biuro. Optymalna przestrzeń do pracy powinna odpowiadać procesom realizowanym przez pracowników, którzy tam pracują. Wskazane jest, aby wybrać sprzęt, który jest uniwersalny, a jednocześnie w pełni funkcjonalny, aby ułatwić codzienną pracę.  

Oczywiście dobrze zaaranżowane biuro, nie obędzie się bez odpowiednio dopasowanych mebli. Szczególne znaczenie ma tu właśnie ergonomia. Ergonomiczne meble biurowe, czyli takie które przystosowane są do pracy, zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo, zmniejszając przy tym ryzyko związane z pojawieniem się chorób zawodowych. Najlepszym wsparciem są proste i sprawdzone rozwiązania, takie jak modele krzeseł od Nowego Stylu. Zastosowanie odpowiedniego profilowanego oparcia, stałe i regulowane podłokietniki oraz lekka konstrukcja krzeseł PRESTIGE to połączenie funkcjonalności i wygody, co w znacznym stopniu ułatwia wykonywanie pracy każdego dnia.  Jest to kompaktowych rozmiarów krzesło biurowe, które ułatwi aranżacje niewielkich przestrzeni. Model dopasowany jest pod tym względem do każdego rodzaju pomieszczeń. Nic nie równa się wyzwaniom jakie stawia nam codzienna praca. Dzięki fotelowi TAKTIK nawet najtrudniejsze zadanie okaże się zwykłą błahostką. Funkcjonalny, ergonomicznie wyprofilowany model TAKTIK ułatwi stawienia czoła wszystkim przeciwnościom, jakie spotykają Cię w biurze. Zaawansowany mechanizm Active-1 pozwoli dostosować parametry do indywidualnych predyspozycji użytkownika. Daje możliwość swobodnego kołysania się oraz posiada blokady kąta odchylenia oparcia w 5 pozycjach. Występuje również regulacja siły oporu oparcia oraz zabezpieczenie przed uderzaniem oparcia w plecy użytkownika – Anti-ShockZapewnia utrzymanie odpowiedniej pozycji ciała, która przyczynia się do poprawy komfortu pracy, dobrego zdrowia i ogólnego stanu fizycznego.Meble biurowe to niezbędny element wyposażenia każdej firmy. Warto zadbać o to, aby Ty i Twoi pracownicy czuli się komfortowo w miejscu, w którym spędzają tak dużo czasu. Praca stanie się przyjemna, efektywniejsza i komfortowa.  


Sprawdź naszą ofertę krzeseł i foteli biurowych i znajdź odpowiednie dla siebie. Skontaktuj się z nami. Mamy od tego doskonałych specjalistów, którzy Ci doradzą. E-mail: biuro@mojekrzesla.pl; tel. (71) 359 92 07 

Udostępnij:

Komentarze

Dodaj komentarz