Masz dość siedzenia na krześle w jadalni?

Jakie powinno być krzesło biurowe?

- niezależnie od tego, czy pracujesz w biurze, czy w domu.


Po miesiącach pracy w domu prawdopodobnie zacząłeś zdawać sobie sprawę, że siedzenie na krześle w jadalni, kanapie lub łóżku już nie jest najlepszym rozwiązaniem. Rozumiemy - wiemy, że dobre krzesło ma znaczenie. Analizowaliśmy badania i efekty siedzenia przez długi czas i doszliśmy do wniosku, że ergonomiczne krzesło może zapewnić Ci wygodę i produktywność - niezależnie od tego, gdzie pracujesz. Ludzie, którzy siedzieli na ergonomicznym krześle przez długi czas, zwiększyli swoją produktywność o

17,8%.


Czego dokładnie szukać?

Skąd wiesz, czy masz dobre krzesło biurowe?

Po pierwsze, nie będziesz odczuwać ani myśleć o jakimkolwiek dyskomforcie podczas siedzenia.

Krzesło powinno zapewniać koncentrację nie na krześle, a na pracy.

To krzesło do jadalni, na którym ostatnio przesiedziałeś sporo czasu, jest przeznaczone tylko do krótkotrwałego siedzenia - a nie do całego dnia. Zastanów się nad tym aby rozważyć następująca propozycję: kup krzesło zaprojektowane z myślą o prawdziwej pracyna pewno warto zwrócić uwagę na kluczowe cechy:

ŁATWA REGULACJA

„Wysokowydajne” krzesło biurowe powinno być elastyczne, aby dopasować się do Twojego unikalnego kształtu ciała, rozmiaru lub wagi, z łatwymi i intuicyjnymi regulacjami, które pozwolą Ci spersonalizować je dla Ciebie i Twojego stylu pracy. Ergonomiczne krzesło biurowe będzie poruszać się razem z Tobą - pomagając Ci zmienić postawę w trakcie Twojej pracy. Kiedy się odchylasz, siedzisko i oparcie krzesła powinny poruszać się tak jak Ty.

OPTYMALIZUJE TWOJĄ POSTAWĘ

Łatwo jest przyjąć niezdrowe nawyki, takie jak garbienie się i pozostawanie w bezruchu przez długi czas. Kiedy siedzimy, nasze biodra mają tendencję do cofania się i zmieniania kręgosłupa w nienaturalny kształt litery C. Upewnij się, że oparcie krzesła pasuje do naturalnego konturu pleców i wzmacnia kręgosłup podczas siedzenia, aby zachować zdrowy kształt litery „S”. Jest to łatwiejsze do osiągnięcia, dzięki dobrym krzesłom biurowym.

Aby naprawdę zoptymalizować swoją postawę, rozważ dodanie zagłówka do krzesła biurowego w celu dodatkowego podparcia głowy i szyi. Zagłówek utrzyma Twoją głowę wyśrodkowaną nad kręgosłupem i ramionami, zamiast pochylać się do przodu podczas korzystania z urządzeń cyfrowych.

KOMFORT – ZAWSZE I WSZĘDZIE

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś słabego krążenia w tylnej części nóg po długim siedzeniu? Dobre ergonomiczne krzesło będzie miało mocną, ale elastyczną piankę z adaptacyjnym wzmocnieniem (kieszenie powietrzne pod pianką) w siedzisku, aby dopasować się do ciała i zapewnić bez uciskowy komfort dla pośladków i ud.

Decydując, które krzesło biurowe będzie dla Ciebie najlepsze, zastanów się, jak pracujesz. Czy potrzebujesz krzesła, które będzie wspierać Cię w siedzeniu przez długi czas, czy też Twój styl pracy jest bardziej oparty na współpracy i wymaga tylko siedzenia przez część czasu? Czy chcesz mieć pełną kontrolę nad swoim sposobem siedzenia, czy chcesz po prostu usiąść i pozwolić, aby krzesło wykonało pracę za Ciebie? Poszukaj krzesła, które zapewni Ci komfort i kontrolę zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami.

KRZESŁO DLA KAŻDEGO

Wysokowydajne krzesła biurowe marki Steelcase zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie, wydajności i jakości.

Sprawdź nasze rozwiązania – zgodnie z tym o czym piszemy, fotele i krzesła Steelcase to ogromny wybór stylów, łatwe dopasowanie dla każdego użytkownika – to gwarancja tego, że pracując długo przy komputerze poczujesz jak rozwiązanie Steelcase wspiera Cię i Twoje Ciało, a kończąc pracę zrozumiesz, że możesz dalej funkcjonować w życiu bez oznak zmęczenia – wybierz przebadane rozwiązania. Nie musisz martwić się o budżet, znajdziemy dla Ciebie najlepszy pomysł, abyś mógł kupić swoje wymarzone krzesło.SZUKASZ OPTYMALNEGO FOTELA?

NAPISZ DO NAS!


Udostępnij:

Komentarze

Dodaj komentarz