Wysyłka 5 dni
Cena podstawowa: 4 351,29 zł Cena promocyjna od: 3 916,16 zł

krzesło obrotowe HÅG Tion 2140 Moss Grey

Darmowa dostawa od 0

Dostępność: wysyłka około 5 dni roboczych

Gwarancja: 60 miesięcy

Twoja aktualna
cena promocyjna:

3 916,16 zł

Aktualnie ten
produkt oglądają:

2 osoby

Porozmawiaj z doradcą 

tel: 71 359 92 07
tel: 609 446 246

lub napisz:

Charakterystyka

Dane techniczne

Nazwa produktu: HÅG Tion 2140
Tkanina siedziska: Green Sirdal
Kolor oparcia: zielony (Moss Grey)
Łącznika oparcia z siedziskiem: zielony (Moss Grey)
Baza: aluminiowa
Kółka: 65mm uniwersalne
Podłokietniki: zielone
Podstawa pod stopy; średnica 620 mm, zielona
Amortyzator: regulacja góra-dół 150 mm

Tion - jedno krzesło do pracy z dowolnego miejsca

Krzesło HÅG Tion to doskonałe rozwiązanie dla aktywnych osób pracujących. Można je wykorzystać w różnych przestrzeniach - w domowym biurze lub w dynamicznym środowisku korporacyjnym. Krzesło nie tylko prezentuje się elegancko, ale także idealnie dopasowuje się do kształtu twojego ciała podczas pracy. Wykonane w 71-75% z materiałów pochodzących z recyklingu, łatwe w montażu i demontażu oraz złożone z niewielkiej ilości komponentów, HÅG Tion to najbardziej zrównoważone krzesło do pracy oferowane przez Flokk.

Idealna forma

Krzesło zostało zaprojektowane tak, aby było lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe, spełniając wymagania codziennego użytkowania.

HÅG Tion to krzesło elastyczne. Dzięki naszej unikalnej technologii HÅG inBalance(R), krzesło podąża za ruchem Twojego ciała w trakcie pracy, zapewniając wygodę i aktywne siedzenie. Kolekcja HÅG Tion oferuje przemyślany dobór kolorów i materiałów, tworząc współczesną linię krzeseł, która jednocześnie prezentuje bardzo wiele możliwości stylistycznych.

Najbardziej zrównoważone krzesło pracownicze

Krzesło HÅG Tion to innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie mebli przyjaznych dla środowiska. Jego unikalny design oparty jest na koncepcji łatwego demontażu, a 71-75% materiałów użytych do produkcji pochodzi z recyklingu.

Dzięki minimalnej liczbie komponentów, krzesło ma najniższy ślad węglowy ze wszystkich naszych krzeseł pracowniczych. Co więcej, HÅG Tion zostało zaprojektowane tak, aby można je było naprawiać i odnawiać przez długi czas po upływie 10-letniej gwarancji.

Dlatego uważamy, że to nasze najbardziej ekologiczne krzesło, które pozwala nam przesuwać granice w dziedzinie zrównoważonego projektowania mebli.