Cena podstawowa: 2 390,00 zł

krzesło NODE Steelcase

Jeżeli interesuje cię produkt firmy STEELCASE skontaktuj się z nami a przygotujemy dla Ciebie konfigurację oraz indywidualną wycenę.

Dostępność: około 4-6 tygodni

Gwarancja: 60 miesięcy

Twoja aktualna
cena promocyjna:

2 390,00 zł

Aktualnie ten
produkt oglądają:

2 osoby

Porozmawiaj z doradcą 

tel: 71 359 92 07
tel: 609 446 246

lub napisz:

Charakterystyka

Krzesło Node jest mobilne i obsługuje wszystkie sposoby uczenia się przez uczniów. Został zaprojektowany z myślą o szybkich i łatwych zmianach w klasie oraz do obsługi trybów nauki w całym kampusie. 

 

RUSZAJ SIĘ.  

Krzesło Node jest wysoce mobilne, co bezpośrednio przekłada się na wydajność w klasie. Plan lekcji można przeprowadzić skuteczniej, gdy miejsca siedzące są ustawiane i przestawiane bez wysiłku, odciążając nauczycieli w adaptacji. Obrotowe siedzenie daje uczniom swobodę skupienia się na całym pomieszczeniu. A ponieważ osobista powierzchnia obraca się w tandemie, przedmioty pozostają na wyciągnięcie ręki. 

Podstawa krzeseł szkolnych Node zapewnia unikalne rozwiązanie do przechowywania plecaków i rzeczy uczniów, które zwykle zagracają przejścia. Pozwala to na szybsze i łatwiejsze przechodzenie między trybami nauczania. Nawet ramiona służą do przechowywania. Oprócz miejsca, w którym można oprzeć łokcie, są one przeznaczone do przechowywania plecaka lub torby, dzięki czemu przedmioty osobiste są bezpieczne i pod ręką. 


DOPASOWANIE. 

Krzesło Node ma regulowaną powierzchnię roboczą, zapewniając idealne dopasowanie dla uczniów o wszystkich kształtach i rozmiarach. Powierzchnia robocza krzesła Node jest przystosowana zarówno dla uczniów leworęcznych, jak i praworęcznych.  


WSZECHSTRONNY.

Korzyści z Node nie ograniczają się do klasy. Dzisiejsze miejsce pracy rozwija się również dzięki współpracy, przejściu i przemieszczaniu się - cechom integralnym z projektem Node. Więc bez względu na to, gdzie jesteś - w holu, sali szkoleniowej czy laboratorium - odkryj krzesło, które można zabrać wszędzie tam, gdzie pracujesz.