Wysyłka 5 dni
Cena podstawowa: 8 594,26 zł Cena promocyjna od: 7 734,83 zł

krzesło obrotowe HÅG Capisco 8106

Darmowa dostawa od 0

Dostępność: wysyłka około 5 dni roboczych

Twoja aktualna
cena promocyjna:

7 734,83 zł

Aktualnie ten
produkt oglądają:

3 osoby

Porozmawiaj z doradcą 

tel: 71 359 92 07
tel: 609 446 246

lub napisz:

Charakterystyka

Dane techniczne

Nazwa produktu: HÅG Capisco 8106
Kolor tapicerki: Glacier blue - SC67098
Tkanina: Select (Camira)
Baza: aluminiowa
Kolor elementów aluminiowych: srebrny
Amortyzator: regulacja góra-dół 200 mm
Kółka: miękkie z hamulcem

HÅG Capisco - ikona designu, która nigdy nie wychodzi z mody.

Projekt HÅG Capisco zainspirowany został postawą jeźdźca na koniu, co zaowocowało niezwykłą formą krzesła w kształcie siodła. Dzięki temu nie tylko wygląda ono rewelacyjnie, ale również zapewnia niezwykle ergonomiczną i wygodną pozycję siedzącą.

Unikalny kształt HÅG Capisco pozwala na siedzenie w różnych pozycjach - od tradycyjnej, przez półsiedzącą, aż po pracę w pozycji półstojącej. Krzesło zachęca do częstej zmiany pozycji i ruchu, co wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie podczas długich godzin pracy.

Nie ma ograniczeń, jakiej pozycji można użyć na krześle HÅG Capisco. Można siedzieć przodem, tyłem, bokiem - wybór zależy od indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Bez względu na to, jaką pozycję wybierzesz, krzesło HÅG Capisco zawsze zapewni wygodę i komfort.

 

Krzesło HÅG Capisco 8106 to połączenie wyjątkowej ergonomii z innowacyjnym designem.

Krzesło składa się z ergonomicznego siedziska w kształcie siodła oraz oparcia, co zapewnia użytkownikowi wygodę i stabilność podczas długiej pracy.

Siedzisko HÅG Capisco 8106 umożliwia regulację wysokości, co pozwala na dostosowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika. Krzesło jest odpowiednie do pracy w różnych pozycjach - od niskiej do wysokiej, a nawet pozycji stojącej, zapewniając wygodę i równowagę w każdej z nich.

Krzesło HÅG Capisco 8106 zostało zaprojektowane z myślą o dynamicznych przestrzeniach pracy, gdzie wymagana jest częsta zmiana pozycji siedzącej. Dzięki temu krzesło umożliwia większą swobodę ruchów i zachęca do aktywności podczas długiego siedzenia przy biurku.

W sumie, HÅG Capisco 8106 to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie zdrowie i wygodę podczas pracy, nie rezygnując przy tym z niebanalnego designu.