1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Pokaż filtry
Usuń aktywne filtry
 1. krzesło SMART GTP27 steel02 Ring Base chrome
  krzesło SMART GTP27 steel02 Ring Base chrome
  Cena podstawowa: 483,39 zł Od Cena promocyjna od: 377,04 zł
  Zobacz produkt

1 elementu

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Krzesła specjalistyczne są idealnym rozwiązaniem, które sprawdzi się jako wyposażenie profesjonalnego biura. Wybierając takie modele, można zyskać pewność, że praca stanie się przyjemniejsza i bardziej komfortowa. Do tego zwróciliśmy uwagę na aspekt związany z ergonomicznością, dzięki czemu nasze produkty wspomagają kręgosłup i stawy, aby zminimalizować negatywne czynniki związane z pracą siedzącą.

Krzesła i ich funkcje

Poszczególne modele charakteryzują się tym, że mogą być wykorzystywane przez osoby posiadające różny wzrost — umożliwia to regulacja wysokości krzeseł. Ta zmiana zazwyczaj staje się możliwa za pomocą podnośnika pneumatycznego. Do tego oparcia lub też podłokietniki często dają możliwość sterowania. Funkcja związana z ustaleniem kąta nachylenia bywa także bardzo zaawansowana, dzięki czemu np. dostosowuje go do wagi siedzącego. Inną ciekawą właściwością jest dopasowanie głębokości siedziska do własnych potrzeb.

Modele krzeseł specjalistycznych

W skład naszego asortymentu wchodzą rozmaite modele krzeseł. W szczególności można podzielić je na:

 • krzesła antystatyczne,
 • taborety,
 • krzesła z pierścieniem metalowym na nogi,
 • krzesła bez podłokietników,
 • hokery i inne.

Zawsze najważniejsze jest to, aby dostosować modele do wykonywanej pracy i tego, jak wiele czasu będzie się spędzać na siedzeniu. W trakcie codziennego i do tego kilkugodzinnego wykonywania obowiązków najlepiej wybrać produkty posiadające zarówno wyprofilowane oparcia, jak i podłokietniki. Takie rozwiązanie jest nie tylko bardziej ergonomiczne, ale też po prostu wygodniejsze.

Wybierz krzesło dla siebie

W naszej ofercie możesz znaleźć produkty, które spełniają zróżnicowane oczekiwania. Po wybraniu konkretnego modelu, można dostosować swoje wymagania poprzez określenie następujących cech:

 • rodzaju i koloru tapicerki,
 • typu podstawy,
 • rodzaju kółek lub stopki.

Dostosowując wszystkie te właściwości, możliwe staje się wybranie odpowiedniego produktu. Warto jeszcze spojrzeć na opisy produktów, aby poznać szczegółowe parametry.

Zawsze wysoka jakość

Krzesła zamawiane przez naszych klientów cechują się wytrzymałością oraz solidnością. Większość modeli posiada stalowe lub metalowe elementy, odporne na działania mechaniczne. Dodatkowo oferujemy aż 24 - 36 miesięcy gwarancji, w trakcie których można zgłaszać jakiekolwiek problemy z zakupionymi produktami.

Design krzeseł specjalistycznych

Oprócz wytrzymałości wszystkie modele zostały tak zaprojektowane, aby pełniły również funkcje reprezentatywne. Dzięki temu bez obaw można wyposażyć nimi biura często odwiedzane przez klientów oraz kontrahentów. Szeroka paleta kolorystyczna sprawia też, że każdy znajdzie model, który będzie idealnie korespondował z aranżacją pozostałych pomieszczeń. W dodatku nasze krzesła mają oparcia i siedziska wykonane z różnych materiałów — najchętniej kupowane są drewniane, z antypoślizgowych tworzyw (PU) czy z tkanin. Podobnie wygląda to w kontekście stylu, gdyż w ofercie dostępne są krzesła pasujące do nowoczesnych oraz bardziej tradycyjnych gabinetów.